W czasach intensywnych napięć mamy więcej śmiałości, aby twJak ponownie nauczyć się sztuki tworzenia systemów społecznych, które spełniają wspólne, powszechne potrzeby, pomagając społecznościom pogłębiać ich spójność społeczną lub leczyć z podziałów i nienawiści? W obliczu takiej dezorientacji kulturowej i instytucjonalnej, czego potrzeba, aby wzmocnić siłę społeczności i potencjał do regeneracji, innowacji i pogłębienia naszej zdolności do równoważenia jedności i różnorodności?

W tej interaktywnej wieczornej prezentacji Dominic Barter podzieli się swoimi doświadczeniami z rzeczywistej transformacji społecznej, interpersonalnej i osobistej. Przez ostatnie 24 lata Dominic i jego współpracownicy z Brazylii opracowywali nowe skuteczne sposoby osiągania wolnościowych rezultatów przy pomocy wolnościowych metod. Kierując się pracą Marshalla Rosenberg’a, ich wielokrotnie nagradzane dialogowe systemy społeczne zostały zastosowane w kontekstach od kontrolowanych przez gangi przedmieścia miast po firmy rodzinne. W kontekstach tak różnorodnych jak wojny domowe, systemy szkolne, katastrofy ekologiczne, społeczności internetowe, kościoły i rząd federalny i są obecnie w użyciu w 49 krajach.
Dzięki przykładom z prac Kręgów Naprawczych, Modelu Edukacyjnego Beta Space i Finansowej Współodpowiedzialności – modelu przejrzystej dystrybucji zasobów społeczności, prezentacja ta otworzy pole do dyskusji, co jest możliwe, gdy społeczność pojawi się ponownie jako podstawa naszego życia społecznego.

Dobrowolny wkład finansowy w koszty prezentacji i pracy związanej z jej odbyciem się są mile widziane podczas wydarzenia.

Prosimy daj nam znać, że przyjedziesz, abyśmy wiedzieli ile krzeseł należy ustawić, możesz to zrobić tutaj, rejestrując się tutaj: aleksandra.golaszewska18@wp.pl
Będziesz mile widziany, nawet jeśli nie zglosisz