Kompas – Od strachu do wolności
Nawyki, przekonania, przeszkody – transformacja w 2,5 dnia
warsztat z Arniną Kashtan
25-27 maja 2018, Warszawa

Masz dość swoich powtarzających się, automatycznych nawyków, które Ci nie służą?
Chcesz przezwyciężyć swoje bolesne wzory zachowań, które odciągają Cię od spełniania marzeń?
Jesteś gotów/owa, aby wreszcie osiągnąć świadomość, która pozwoli czy żyć w pełni i być całkowicie sobą?

Transformacja w dwa dni
Jeśli odpowiadasz na powyższe pytania twierdząco ten intensywny weekend z Arniną może być tym czego czego szukałeś!
Poprzez Arniny radykalny, kompleksowy i głęboko transformujący proces dostaniesz możliwość odkrywania ukrytych przyczyn i bolesnych nieświadomych blokad powstrzymujących Cię od realizacji i wyrażania swojej autentycznej prawdy.
Zajęcia będą wspaniałą okazją, aby pokazać prawdziwą siebie, prawdziwego siebie z pełną odwagą i współczuciem, wrażliwością i siłą. Dzięki delikatnemu i prostemu, dokładnemu i szybkiemu procesowi wglądu, zanurzymy się głęboko w źródle powtarzających się cierpień, dając Ci sposób, aby się uwolnić i wrócić do własnego prawdziwego ja i rozwijać się.

Niepowtarzalny trener
Pasją Arniny jest zwiększanie przełomów w świadomości, co powoduje głębokie zmiany na poziomie osobistym, rodzinnym i społecznym. Jej unikalne podejście łączy jakby laserowe poszukiwania w twoim wnętrzu z głęboką, ogarniającą empatią, i to wszystko w atmosferze rzadkiego poczucia humoru. Wyłaniająca się niemal magiczna przestrzeń pomogła już setkom jej uczniów otworzyć się na nowe zrozumienie i I wejść na nową, pełną miłości i poszerzoną ścieżkę.

Jesteś, aby odbyć intensywną podróż, doznać głębokich odkryć i prawdziwego uzdrawiania.
Kompas
W tym kompleksowym i transformującym procesie Arnina połączyła lata swojego doświadczenia, nauki i odkryć. To niepowtarzalne połączenie NVC Marshall’a Rosenberg’a, „Pracy” Byron Katie, pracy z wewnętrznym dzieckiem i najnowocześniejszego rozumienia uwarunkowań ludzkiej natury.
W procesie rozwiązywania nieświadomych wewnętrznych węzłów przyjrzymy się strachowi, poczuciu winy, wstydowi i gniewowi, jako siłom, które nas blokują, wzmacniane przez nasze nabyte życiowe przekonania sprawiając, że tkwimy w starych zwyczajach i wzorcach cierpiąc przez wiele lat.
Kompas to kompleksowy i zintegrowany proces, który otwiera drzwi do przełamania tych ograniczających sił i przekształca nasze osobiste relacje rodzinne, zawodowe i społeczne. Proces ten powstał  z życiowych doświadczeń Arniny – z tego czego się nauczyła, odkryła i rozwinęła.
Nauczysz się nie tylko rozumieć wielopokoleniowe uwarunkowania, ale także odzyskać utracone połączenie z autentycznym ja, uwalniając się od warstw nieświadomych światopoglądów, wzorów, przekonań i (zgodnie z tym jak je nazywa Arnina) Przyrzeczeń . W wyniku tej głębokiej pracy, Twoje połączenie z najgłębszymi potrzebami, marzeniami i aspiracjami będzie głębsze niż kiedykolwiek dotąd doświadczyłeś.

Logistyka
Koszt
Oferujemy świadomy proces wnoszenia opłat i mamy nadzieję, że z radością weźmiesz udział w tym scenariuszu razem z nami. Nasz pomysł i prośba jednocześnie to, aby wybrana przez Ciebie kwota do zapłaty odzwierciedlała uwzględnienie dwóch stron:
Z jednej strony zapraszamy do wniesienia wkładu, który będzie sprawiał Ci radość i uwzględniał Twoją sytuację życiową. Z drugiej strony zapraszamy, abyś ten wkład spostrzegał/gała nie tylko jako wymaganą kwotę do zapłaty mającą pokryć koszty. Zapraszamy, abyś widział/ła ją raczej jako gest wspierający Arninę (trenera) i Olę (organizatora) w kontynuowaniu ich pracy w świecie.
Prosimy, abyś uwzględnił/ła te dwie perspektywy podczas podejmowania decyzji. I jeśli to możliwe prosimy, abyś wybrał/ła kwotę pomiędzy 800- 2000 PLN za 2 i pół dnia treningu.
To wszystko oznacza, że każda kwota będzie przez nas przyjęta z radością.
Aby zarezerwować miejsce prosimy o wpłatę bezzwrotnej zaliczki w wysokości 10-20% na konto:
Fundacji Świadomego Rozwoju
z dopiskiem: KOMPAS
Data & Czas
25 maja 18.00 – 21.00, 26 maja 10.00 – 18.00, 27 maja 10.00-17.00
Miejsce
Warszawa, dokładną lokalizację podamy znając liczbę osób, które potwierdzą swój udział w zajęciach.
Język
Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim i będą tłumaczone na język polski dzięki Gosi.
Zapisy & Więcej informacji
Jeśli chcesz się zapisać lub masz jakieś pytania, prosimy skontaktuj się z Olą Bagińska:
aleksandra.baginska@wp.pl, +48 504 254 654, http://www.fundacjasr.org

Zapraszamy do intensywnej podróży pełnej śmiechu, łez, odkryć i głębokiego uzdrowienia.